Relaxační, sportovní a zdravotní masáže v Praze a okolí

Objednání SMS: +420 721 926 518

Prohřátí lávovými kameny křížové oblasti Produkdy proti bolesti v bederní blasti Masáž bederní oblasti Lávové kameny
Prohřátí lávovými kameny křížové oblasti Produkdy proti bolesti v bederní blasti

Zdravotní masáže doma

Zdravotní masáže doma se v dnešní době svaly velkým hitem. Vždyť se není čemu divit! Masáže si rádi dopřáváme téměř všichni. Někdo pravidelně, někdo jednou za čas.

Zdravotní masáže

Jistě znáte ten nepříjemný pocit, kdy Vás začnou bolet záda, čije, či jiné partie. Vaše svalstvo cítíte ztuhlé a pohyb není možný zrovna takový, jako jste zvyklý. Občas se to stane každému z nás. Může to být způsobené např. sedavým zaměstnáním, náhlým přetížením pohybového aparátu, dlouhodobějším přetěžováním některých partií, apod. V tomto případě pomůže kvalitní zdravotní masáž. Ta totiž dokáže Vaše svalstvo opět uvolnit a tím obnovit přirozenou hybnost vašeho těla.

Co je to zdravotní masáž?

Důležité je vnímat rozdíl mezi zdravotní a relaxační masáží:

Relaxační masáž Vám může v dnešní době poskytnout v podstatě každý. Stačí k tomu základní 3 týdenní kurz a je možné tyto masáže poskytovat. Při této masáži se neřeší žádné zdravotní problémy. Jedná se spíše o hlazení, které by Vám mělo být příjemné a u kterého byste si měli hlavně odpočinout. Jedná se tedy o příjemnou relaxaci.

Naopak zdravotní masáže může poskytovat pouze zdravotní personál - tedy masér pro zdravotnická zařízení, nebo-li zdravotní masér. Jedná se o náročné studium a dostatečnou praxi, včetně lázeňských masáží. V tomto případě se jedná o skutečnou masáž, která je zaměřená zpravidla především na uvolnění ztuhlého svalstva a tedy podporu obnovení přirozené hybnosti a tím odstranění případných bolestí.

Masáže doma

Masáže doma již poskytujeme několik let a u našich klientů jsou stále více oblíbené. Je již zcela běžné, že klienti na masáže nedochází, ale docházíme my za nimi. Masáž si zkrátka u nás objednáte na čas, který Vám vyhovuje, a sdělíte nám, kam za Vámi můžeme přijet. Následně se stačí již jen doma těšit na Vaší masáž. Potřebné věci, jako je masérské lehátko, oleje, atd. přivezeme samozřejmě s sebou.

Napsali o zdravotních masáží doma

Mobilní masérka - Honza

Zdravím Vás!
Nedávno jsem tak nějak bloudil po internetu a našel jsem, že se nabízejí i masáže doma, což jsem dříve nevěděl. Rozhodl jsem se, že to vyzkouším a objednal jsem si mobilní masérku Zuzanu Vopálkovou, aby za mnou přijela na sportovní masáž. Masáž od Zuzky byla fajn a hlavně se mi líbilo, že nemusím nikam jezdit. Tento způsob je rozhodně pohodlnější, než někam zbytečně docházet. Zuzce velké díky,
Honza

Zdravotní masér - Hanka

Zdravím Vás,
měla jsem problém s bolavými zády a kamarádkou mi byl doporučen zdravotní masér Petr Vopálka, prý jí nedávno moc pomohl. K doktorovi se mi moc nechtělo a tak jsem si řekla, že ho vyzkouším. Petr mi byl hned při objednání sympatický a poskytl mi celkem brzký termín. Přijel za mnou domů, probral se mnou vše potřebné, připravil mobilní lehátko a pustil se do práce. Masáž od něj byla skvělá. Velice rychle nalezl místa, která byla bolavá a ztuhlá a masáží je uvolnil. Po masáži to byl neskutečně příjemný pocit a bolesti ustoupily. Myslím si, že Petr je člověk na správném místě a ví přesně co dělá.
Jsem mu moc vděčná a děkuji,
Hanka

Masáže doma - Lucie

nedávno jsem si dopřála relaxační masáž doma. Využila jsem služeb Petra a byla jsem moc spokojena. Jednalo se o celotělovou masáž včetně hlavy a obličeje, u které jsem se rozplývala. Petr přesně ví, které hmaty jsou příjemné a na která místa se více zaměřit. Masáž neměla chybu, dala jsem kontakt už i kamarádkám, tak doufám, že se Vám ozvou.
Děkuji za skvělé odpoledne, Lucie