Relaxační, sportovní a zdravotní masáže v Praze a okolí

Objednání SMS: +420 721 926 518

Prohřátí lávovými kameny křížové oblasti Produkdy proti bolesti v bederní blasti Masáž bederní oblasti Lávové kameny
Prohřátí lávovými kameny křížové oblasti Produkdy proti bolesti v bederní blasti

Zdravotní masáže doma

Zdravotní masáže doma se v dnešní době svaly velkým hitem. Vždyť se není čemu divit! Masáže si rádi dopřáváme téměř všichni. Někdo pravidelně, někdo jednou za čas.

Zdravotní masáže

Jistě znáte ten nepříjemný pocit, kdy Vás začnou bolet záda, čije, či jiné partie. Vaše svalstvo cítíte ztuhlé a pohyb není možný zrovna takový, jako jste zvyklý. Občas se to stane každému z nás. Může to být způsobené např. sedavým zaměstnáním, náhlým přetížením pohybového aparátu, dlouhodobějším přetěžováním některých partií, apod. V tomto případě pomůže kvalitní zdravotní masáž. Ta totiž dokáže Vaše svalstvo opět uvolnit a tím obnovit přirozenou hybnost vašeho těla.

Co je to zdravotní masáž?

Důležité je vnímat rozdíl mezi zdravotní a relaxační masáží:

Relaxační masáž Vám může v dnešní době poskytnout v podstatě každý. Stačí k tomu základní 3 týdenní kurz a je možné tyto masáže poskytovat. Při této masáži se neřeší žádné zdravotní problémy. Jedná se spíše o hlazení, které by Vám mělo být příjemné a u kterého byste si měli hlavně odpočinout. Jedná se tedy o příjemnou relaxaci.

Naopak zdravotní masáže může poskytovat pouze zdravotní personál - tedy masér pro zdravotnická zařízení, nebo-li zdravotní masér. Jedná se o náročné studium a dostatečnou praxi, včetně lázeňských masáží. V tomto případě se jedná o skutečnou masáž, která je zaměřená zpravidla především na uvolnění ztuhlého svalstva a tedy podporu obnovení přirozené hybnosti a tím odstranění případných bolestí.

Masáže doma

Masáže doma již poskytujeme několik let a u našich klientů jsou stále více oblíbené. Je již zcela běžné, že klienti na masáže nedochází, ale docházíme my za nimi. Masáž si zkrátka u nás objednáte na čas, který Vám vyhovuje, a sdělíte nám, kam za Vámi můžeme přijet. Následně se stačí již jen doma těšit na Vaší masáž. Potřebné věci, jako je masérské lehátko, oleje, atd. přivezeme samozřejmě s sebou.

Napsali o zdravotních masáží doma

Relaxační masáže - Petra

Přeji hezký den,
hledala jsem na internetu relaxační masáže a našla jsem na Vás kontakt. Zaujalo mne, že na stránkách máte samé pozitivní reference a ještě k tomu poskytujete mobilní masáže. Masáž doma jsem ještě nikdy neměla a tak jsem se rozhodla, že to vyzkouším. Objednala jsem si relaxační masáž od Petra. Přijel za mnou přesně tak, jak jsme byli domluveni. Před masáží mi vysvětlil, jak bude masáž probíhat a připravil vše potřebné. Masáž byla výborná - příjemná a uvolňující. Po masáži vše uklidil a domluvili jsme si další termín. Byla jsem velmi spokojena - mohu jedině doporučit!
Děkuji, Peťa

Relaxační mobilní masáže - Tomáš

Zdravím Vás!
Již nějakou dobu využívám masáže od Zuzany. Tento způsob masáží se mi líbí, protože nemusím nikam docházet, ale přijede masérka za mnou domů. Masáže mám rád, dopřávám si je docela často. Zuzana je moc fajn, sympatická milá paní, masáže od ní jsou příjemné. Vždy si při její masáži úžasně odpočinu.
Mějte se, Tomáš

Masáže Praha - Jitka

Dobrý den,
od kamarádky jsem dostala kontakt na pana Vopálku, že poskytuje masáže Praha a že opravdu dělá masáže poctivě. Objednala jsem se k němu na zdravotní masáž do Radotína. S jeho přístupem jsem byla nadšena. Je to sympatický mladý muž, na kterém je vidět, že ho masáže baví. Před masáží zjistil, co mne trápí, navrhl a vysvětlil mne postup masáže a pustil se do práce. Po jeho masáži mi bylo výborně.
Mnohokrát děkuji, Jíťa

Datum aktualizace stránky: 2024-5-14