Relaxační, sportovní a zdravotní masáže v Praze a okolí

Objednání SMS: +420 721 926 518

Prohřátí lávovými kameny křížové oblasti Produkdy proti bolesti v bederní blasti Masáž bederní oblasti Lávové kameny
Prohřátí lávovými kameny křížové oblasti Produkdy proti bolesti v bederní blasti

Zdravotní masáže doma

Zdravotní masáže doma se v dnešní době svaly velkým hitem. Vždyť se není čemu divit! Masáže si rádi dopřáváme téměř všichni. Někdo pravidelně, někdo jednou za čas.

Zdravotní masáže

Jistě znáte ten nepříjemný pocit, kdy Vás začnou bolet záda, čije, či jiné partie. Vaše svalstvo cítíte ztuhlé a pohyb není možný zrovna takový, jako jste zvyklý. Občas se to stane každému z nás. Může to být způsobené např. sedavým zaměstnáním, náhlým přetížením pohybového aparátu, dlouhodobějším přetěžováním některých partií, apod. V tomto případě pomůže kvalitní zdravotní masáž. Ta totiž dokáže Vaše svalstvo opět uvolnit a tím obnovit přirozenou hybnost vašeho těla.

Co je to zdravotní masáž?

Důležité je vnímat rozdíl mezi zdravotní a relaxační masáží:

Relaxační masáž Vám může v dnešní době poskytnout v podstatě každý. Stačí k tomu základní 3 týdenní kurz a je možné tyto masáže poskytovat. Při této masáži se neřeší žádné zdravotní problémy. Jedná se spíše o hlazení, které by Vám mělo být příjemné a u kterého byste si měli hlavně odpočinout. Jedná se tedy o příjemnou relaxaci.

Naopak zdravotní masáže může poskytovat pouze zdravotní personál - tedy masér pro zdravotnická zařízení, nebo-li zdravotní masér. Jedná se o náročné studium a dostatečnou praxi, včetně lázeňských masáží. V tomto případě se jedná o skutečnou masáž, která je zaměřená zpravidla především na uvolnění ztuhlého svalstva a tedy podporu obnovení přirozené hybnosti a tím odstranění případných bolestí.

Masáže doma

Masáže doma již poskytujeme několik let a u našich klientů jsou stále více oblíbené. Je již zcela běžné, že klienti na masáže nedochází, ale docházíme my za nimi. Masáž si zkrátka u nás objednáte na čas, který Vám vyhovuje, a sdělíte nám, kam za Vámi můžeme přijet. Následně se stačí již jen doma těšit na Vaší masáž. Potřebné věci, jako je masérské lehátko, oleje, atd. přivezeme samozřejmě s sebou.

Napsali o zdravotních masáží doma

Masáže doma - Lucie

nedávno jsem si dopřála relaxační masáž doma. Využila jsem služeb Petra a byla jsem moc spokojena. Jednalo se o celotělovou masáž včetně hlavy a obličeje, u které jsem se rozplývala. Petr přesně ví, které hmaty jsou příjemné a na která místa se více zaměřit. Masáž neměla chybu, dala jsem kontakt už i kamarádkám, tak doufám, že se Vám ozvou.
Děkuji za skvělé odpoledne, Lucie

Zdravotní masáže Praha - Eva

Dobrý den
Vzhledem k tomu, že mne začala bolet záda, pravděpodobně z dlouhého sezení u počítače z práce, hledala jsem zdravotní masáže Praha. Našla jsem kontakt na pana Vopálku. Jeto stránky mne zaujaly, tak jsem se objednala. Pan Vopálka přijel ke mně domů a udělal mi masáž zad a šíje. Masáž od Petra mi hodně pomohla. Záda jsem cítila velmi uvolněná a i bolest začala rychle ustupovat.
Eva

Zdravotní masáž - Pavla

Pěkný den,
nedávno mi ráno po spaní velice bolela šíje. Nějak jsem se špatně přeležela a při vstávání jsem nemohla otočit hlavou. Hledala jsem někoho, kdo by mi pomohl, a našla jsem Vaše stránky, které mne zaujaly. Objednala jsem se k Petrovi. Jeho přístupem jsem byla nadšena. Ihned věděl co dělat. Doporučil mi terapeutickou masáž, vše mne vysvětlil a pustil se do práce. Přiznám se, že samotná masáž mne moc příjemná nebyla, ale velice rychle a účinně mne ulevila od bolestí a uvolnila šíji. Výsledek hned po první masáži byl nad mé očekávání. Aktuálně mám již za sebou masáže tři a cítím se opět skvěle.
Děkuji Vám moc, vděčná Pavla