Masáže pro děti

Poskytujeme masáže pro děti a to i přímo u klientů. Můžete přijet ale i za námi. Děti mají rády masáže, stejně jako dospělí. U menších dětí je velmi oblíbená masáž relaxační, u starších sportovní masáže. V případě zdravotních problémů, či neklidu u dítěte je hodně využívaná jemná myofasciální technika podle Bowena. Nejen, že příjemně zklidňuje, ale napomáhá i k přirozené rovnováze pohybového aparátu, ale mírní i případné růstové bolesti u dětí. Celkově tedy podporuje správný vývoj dítěte.

Naše služby poskytujeme v Praze, kde se nevyskytují parkovací zóny a okolí. Více informaci naleznete na uvedeném kontaktu.

Sportovní masáž - Jan

Přeji hezký den,
také bych se rád podělil o své zkušenosti. Měl jsem již tu možnost, využít sportovní masáž od paní Vopálkové. Masáž proběhla přímo u ní v Radotíně a byl jsem velmi spokojen. Klidné, pěkné prostředí, masáž příjemná a důkladná, vystupování sympatické.
Masérce velké díky, Jan

Cvičení doma - Mirka

Dobrý den!
využila jsem služeb Petra a objednala jsem si cvičení doma a následně relaxační masáž. Byla to fajn kombinace po které jsem se cítila skvěle. Během cvičení mne Petr poradil a ukázal vhodné cviky na břicho a záda, které mne zajímaly. Po cvičení jsem si odpočala při relaxační masáži - co si více přát?
Mirka

Hloubková masáž - Klára

Ahoj Všem!
Nedávno jsem měla masáž od Petra. Objednala jsem si nejprve sportovní masáž, ale když jsem měla zájem o intensivní masáž, Petr mi doporučil hloubkovou masáž - deep tissue. Doposud jsem ji neznala, tak jsem jí zkusila. Oproti klasické masáž je to velký rozdíl. Je opravdu velmi intensivní. Po masáži jsem se cítila docela rozlámaná, ale druhý den jsem se cítila skvěle uvolněná. Příště budu chtít určitě tuto masáž znovu!
Klára