Masáže pro děti

Poskytujeme masáže pro děti a to i přímo u klientů. Můžete přijet ale i za námi. Děti mají rády masáže, stejně jako dospělí. U menších dětí je velmi oblíbená masáž relaxační, u starších sportovní masáže. V případě zdravotních problémů, či neklidu u dítěte je hodně využívaná jemná myofasciální technika podle Bowena. Nejen, že příjemně zklidňuje, ale napomáhá i k přirozené rovnováze pohybového aparátu, ale mírní i případné růstové bolesti u dětí. Celkově tedy podporuje správný vývoj dítěte.

Naše služby poskytujeme v Praze, kde se nevyskytují parkovací zóny a okolí. Více informaci naleznete na uvedeném kontaktu.

Mobilní masérka - Vlasta

Dobrý den,
využila jsem služeb mobilní masérky a objednala jsem si ji domů. Měla jsem náročný týden a tak jsem měla zájem o relaxační masáž, abych si trochu odpočala. Masáž od paní Vopálkové byla moc fajn a ještě jsem si ji navíc doplnila o masáž obličeje lávovými kameny, což bylo velmi příjemné. Doporučuji vyzkoušet i ostatním.
Vlasta

Relaxační masáž - Sabina

Zdravím Vás!
Ráda bych Vám touto cestou velice poděkovala. Přiznám se, že toto je s masáží má první zkušenost a rozhodně pozitivní! Jednalo se o relaxační masáž od Petra. Před masáží jsem byla trochu nervózní, protože jsem nevěděla, co mne čeká. Petr mne ale uklidnil a přesně vysvětlil, jak bude masáž probíhat. Po pár minutách masáže jsem si masáž vyloženě užívala. Bylo to velice příjemné a chtělo se mi i usnout. Rozhodně pro mne super zážitek, který si ráda znovu dopřeji!
Sabina

Masáž doma - Vlasta

Dobrý den,
ráda bych poděkovala za Vaše skvělé služby. Objednala jsem si masáž horkými mušlemi u mne doma. Masáž byla od masérky Zuzany a musím říci, že byla skvělá. Příjemně jsem si u ní odpočala a zrelaxovala. Příjemný pocit z masáže jsem cítila ještě dlouho po ní. Rozhodně doporučuji i ostatním!
Mnohokrát Vám děkuji, Vlasta